O firmie

Rodzinna firma z tradycjami

„W I-mar najwyższą jakość usług gwarantują trzy dekady doświadczenia, setki zrealizowanych projektów oraz rodzinna pasja”

 

Historia

Historia I-mar sięga roku 1989, kiedy to Antoni Młynarski założył w Żyrardowie firmę, która szybko wyrobiła sobie pozycję na lokalnym rynku usług budowlanych. Z biegiem lat właściciel I-mar docenił ogromne możliwości, jakie daje naturalny kamień i zaczął rozwijać firmę w tym kierunku. Pasja, doświadczenie i umiejętności jego oraz starannie dobieranych współpracowników sprawiły, że I-mar szybko się rozwijał, zdobywając zaufanie nowych klientów. Firma została również partnerem uznanych architektów i biur projektowych, którzy doceniają solidność i fachowość specjalistów z I-mar. W 1999 roku do firmy dołączyli synowie Antoniego Młynarskiego, Paweł i Konrad, którzy zajęli się rozwojem działów produkcji i sprzedaży.

Pasja i zaangażowanie dwóch pokoleń rodziny Młynarskich sprawiają, że dzisiaj I-mar to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo inwestujące w nowe technologie i stale powiększające ofertę. Trzy dekady doświadczenia oraz setki zleceń zrealizowanych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biur projektowych, są gwarancją najwyższej jakości usług.

Nasza filozofia

W I-mar kochamy kamień i wierzymy, że ten naturalny materiał budowlany i dekoracyjny daje nieograniczone możliwości kreowania unikalnych wnętrz. Wiemy, jak wydobyć niepowtarzalne, naturalne piękno z różnych rodzajów kamienia oraz jak wykorzystać różnorodność kolorów, faktur i wzorów tego surowca, by zaoferować naszym klientom wnętrza, w których będą czuć się szczęśliwi. Setki zrealizowanych projektów pozwoliły nam zgłębić wiele tajemnic różnych rodzajów naturalnego kamienia, jednak możliwości i uroda tego materiału budowlanego i dekoracyjnego wciąż potrafią nas zachwycić. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, starannie dobierając najbardziej odpowiedni materiał do charakteru wnętrza i oczekiwań klientów.

Pasję i umiejętności łączymy z solidnością i odpowiedzialnością, bo zaufanie naszych klientów cenimy ponad wszystko.

Jakość

Kamień był od zawsze wykorzystywany jako materiał budowlany i dekoracyjny. Pomimo różnych mód, trudno znaleźć materiał dorównujący mu trwałością, elegancją, różnorodnością oraz naturalnym pięknem.

Kamień jest jak sama natura – harmonijnie łączy cechy z pozoru przeciwstawne:
– jego chłodne piękno pozwala na wykreowanie ciepłych, przytulnych wnętrz;
– jego monumentalizm doskonale sprawdza się we wnętrzach typowo użytkowych, jak kuchnie czy łazienki.
– jego efektowność i walory dekoracyjne idą w parze z praktycznością – odporny na zabrudzenia, zarysowania i uderzenia kamień to doskonały materiał na blaty kuchenne czy posadzki.

Połączenie niezwykłej trwałości z różnorodnością kolorów, wzorów i faktur sprawia, że kamień stanowi niewyczerpane źródło inspiracji dla projektantów i architektów. Zaawansowane technologie obróbki kamienia dają ogromne możliwości kreowania wspaniałych wnętrz i elementów dekoracyjnych. Dlatego w I-mar dbamy o to, by stale rozbudowywać i modernizować nasz park maszynowy. Owocem inwestycji w rozwój infrastruktury jest m.in. maszyna numeryczna CNC, która gwarantuje najwyższą jakość, pozwalając na precyzyjne wykonanie skomplikowanych prac kamieniarskich.

Możliwości, jakie oferują nowoczesne maszyny, potrafimy wykorzystać dzięki wieloletniemu doświadczeniu i kwalifikacjom naszego zespołu. Obecnie zatrudniamy 15 osób – przede wszystkim specjalistów w dziale produkcji. By zaoferować naszym klientom kompleksową usługę, posiadamy własne środki transportu oraz sprawdzone ekipy montażowe.

 

Selekcja

W I-mar dbamy o to, by nasza oferta była jak najszersza i zaspokoiła potrzeby wszystkich klientów. W asortymencie mamy kilkanaście rodzajów naturalnego kamienia, który dostępny jest w ponad 60 kolorach.

Starannie wybieramy materiały stosowane w produkcji, dlatego  współpracujemy z kopalniami kamienia z całego świata. Wśród naszych partnerów są między innymi

Antoni Młynarski
Właściciel

Paweł Młynarski
Produkcja i obsługa klientów

Konrad Młynarski
Sprzedaż i obsługa klientów